<<<< | Рощзділ: Рішення сесії

Рішення "Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Іванківської селищної ради на 2015 рік"

РІШЕННЯ 

Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Іванківської селищної ради на 2015 рік 

        Керуючись п.203 ч.1 ст.69 Бюджетного кодексу України, ст.215.3.10 Податкового кодексу України, п.24 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів  України щодо податкової реформи» від 28.12.2014р. №71-VІІІ, розглянувши висновок постійних комісій селищної ради з питань  бюджету та фінансів соціально-економічного і культурного розвитку селищної ради, з питань законності, правопорядку,  депутатської діяльності та етики, Іванківська селищна рада

ВИРІШИЛА: 

           1. Встановити ставку акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів реалізованих відповідно до підпункту 213.1.9 пункту 213.1 статті 213 Податкового кодексу України у відсотках від вартості (з податком на додану вартість), у розмірі 5 відсотків.

           2. Секретарю ради оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті селищної ради.

           3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  селищної ради з питань  бюджету та фінансів, соціально-економічного і культурного розвитку селищної ради. 

Селищний голова                                   О.М.Поліщук 

смт. Іванків

22 січня 2015 р.

№ VІ- 70 - 3442

Завантажити рішення